Ilość produktów: 0
Łączna wartość: 0,00 zł
Szukam w serwisie:
jesteś teraz: misiontek.pl / Producenci / BiOgardena

ASORTYMENT:

Produkty »
Grupy wiekowe »
Posiłki »
Właściwości »

POLECAMY


 
 

BiOgardena

BiOgardena

Nawozy BioGardena to produkty ekologiczne do pielęgnacji roślin ozdobnych i uprawnych, stworzone tak, aby współgrały z rytmem natury. Ich skład został starannie opracowany, dzięki czemu skutecznie odżywiając rośliny, zapewniając im piękny, zdrowy wygląd, są bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego. Każda cząsteczka ekologicznego nawozu BioGardena zawiera materię organiczną, która doskonale wpływa na poprawę struktury gleby i rozwój pożytecznych mikroorganizmów glebowych. W tej sposób BioGardena przyczynia się do lepszego odżywienia roślin. Dodatkowo, materia organiczna otula składniki pokarmowe, które stopniowo uwalniają się i są dostępne w glebie przez dłuższy czas.Typ prezentacji listy: Pełna lista | Skrócona lista | Lista alternatywna
Sortuj po: Nazwie | Cenie
Ekologiczny Nawóz do Trawników, 10kg
133,69 zł
144,53 zł
Ekologiczny nawóz do trawników marki BiOgardena, 10kg 
Ekologiczny Nawóz Interwencyjny, 500ml
23,98 zł
25,98 zł
Nawóz interwencyjny Eko marki BiOgardena, 500ml 
Ekologiczny Nawóz Uniwersalny, 1kg
23,98 zł
25,98 zł
Ekologiczny nawóz uniwersalny marki BiOgardena, 1kg 

Sklep misiontek.pl oferuje żywność ekologiczną, tzw. "zdrową żywność" i produkty spożywcze dla alergików, osób na diecie bezglutenowej, bezmlecznej, bez soi. Nasz sklep obsługuje całą Polskę za pomocą wysyłek kurierskich i pocztowych. Lokalnie nasz sklep dostarcza zakupy (również gratis) do miejscowości tj. Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Konstancin Jeziorna, Warszawa Ursynów, Warszawa Pyry, Warszawa Wilanów, Nowa Iwiczna, Mysiadło, Książenice pod Grodziskiem Maz, etc. Szczegółowe informacje o dostawach w zakładce "dostawa". 
Wyróżnia nas to, że sprawdzamy wszystkie produkty pod kątem składu i oferujemy tylko te z bezpiecznym, zdrowym składem, bez chemii spożywczej, utrwalaczy, konserwantów, barwników chemicznych i innych dodatków, które szkodzą zdrowiu naszych dzieci. 
Osobom, które dowiedziały się właśnie, że muszą stosować dietę bezglutenową, bezmleczną, bezcukrową, etc. albo, że taką dietę muszą wprowadzić dziecku, pomagamy dobrać odpowiednią żywność, sprowadzamy na zamówienie rozmaite produkty i doradzamy w wyborze tak, aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. 
Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie! 

oprogramowanie Sote