Ilość produktów: 0
Łączna wartość: 0,00 zł
Szukam w serwisie:
jesteś teraz: misiontek.pl / Kontakt

Kontakt

Szybki kontakt telefoniczny w następujących sprawach: 

  1. Zamówienia już złożone i domówienia do zamówień tel. 887 034 634 w godz 8.00-14.30, w innych godzinach poprosimy o e-mail do sklepu z podaniem nr zamówienia
  2. Zapytania o dostępność produktu, o możliwość sprowadzenia produktu, którego nie ma w sklepie: tel. 887 034 634 w godz 8.00-14.30, w innych godzinach poprosimy o e-mail 
  3. Zapytania o zamówienia hurtowe, współpracę ze sklepem - tel 603 800 741 w godz 10.00-22.00
  4. Oferty reklamowe: prosimy o e-mail do sklepu z ofertą
  5. Wszystkie inne ważne i pilne kwestie, gdy numer 887034634 nie odpowiada: nr 603 800 741

Sklep misiontek.pl: 

Jeżeli jesteś naszym klientem, wszystkie zapytania/uwagi/reklamacje dotyczące zakupów kieruj na zamowienia@misiontek.pl

Biuro i redakcja serwisu misiontek.pl:

Wszelkie kwestie prosimy kierować na:

misiontek@misiontek.pl

Informacje o firmie, dane do przelewów: zobacz stronę "o nas"

 


Sklep misiontek.pl oferuje żywność ekologiczną, tzw. "zdrową żywność" i produkty spożywcze dla alergików, osób na diecie bezglutenowej, bezmlecznej, bez soi. Nasz sklep obsługuje całą Polskę za pomocą wysyłek kurierskich i pocztowych. Lokalnie nasz sklep dostarcza zakupy (również gratis) do miejscowości tj. Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Konstancin Jeziorna, Warszawa Ursynów, Warszawa Pyry, Warszawa Wilanów, Nowa Iwiczna, Mysiadło, Książenice pod Grodziskiem Maz, etc. Szczegółowe informacje o dostawach w zakładce "dostawa". 
Wyróżnia nas to, że sprawdzamy wszystkie produkty pod kątem składu i oferujemy tylko te z bezpiecznym, zdrowym składem, bez chemii spożywczej, utrwalaczy, konserwantów, barwników chemicznych i innych dodatków, które szkodzą zdrowiu naszych dzieci. 
Osobom, które dowiedziały się właśnie, że muszą stosować dietę bezglutenową, bezmleczną, bezcukrową, etc. albo, że taką dietę muszą wprowadzić dziecku, pomagamy dobrać odpowiednią żywność, sprowadzamy na zamówienie rozmaite produkty i doradzamy w wyborze tak, aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. 
Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie! 

oprogramowanie Sote