Ilość produktów: 0
Łączna wartość: 0,00 zł
Szukam w serwisie:
jesteś teraz: misiontek.pl / Nasze zasady

Nasze zasady

Zasady, które wyróżniają serwis misiontek.pl:

 • znamy każdy produkt, który oferujemy w sklepie
 • dokładnie sprawdzamy skład każdego produktu zanim trafi do sprzedaży
 • proponujemy w sklepie misiontek.pl tylko te produkty, które spełniają nasze rygorystyczne zasady i są naprawdę dobre dla zdrowia i rozwoju dzieci
 • uczciwie informujemy o produktach
 • nie oferujemy produktów z konserwantami, sztucznymi barwnikami i innymi składnikami niewskazanymi z punktu widzenia zdrowia dziecka
 • nie oferujemy produktów udających zdrową lub ekologiczną żywność - najważniejszy jest skład i pochodzenie produktu
 • szczególnie polecamy produkty ekologiczne, wyprodukowane w etyczny sposób, zgodnie z zasadami fair trade
 • dzielimy się też naszymi własnymi doświadczeniami - a mamy ich sporo :)
 • czerpiemy wiedzę z rzetelnych źródeł
 • nieustannie dokształcamy się w tematyce żywieniowej, aby zawsze być godnymi zaufania rodziców 

Serwis misiontek.pl powstał z myślą o rodzicach którzy:

 • wiedzą, że "jesteś tym, co jesz"
 • dbają o zdrowie i prawidłowy rozwój swoich dzieci
 • poszukują dobrej jakościowo, zdrowej żywności dla całej rodziny.

Pragniemy - oprócz oferowania sprawdzonych pod względem składu i smaku, zdrowych i atrakcyjnych produktów spożywczych dla dzieci - inspirować rodziców do dokonywania świadomych wyborów na zakupach, podpowiadać, jak odróżniać produkty naprawdę dobre dla dzieci od tych, które udają tylko produkty wartościowe.
Dążymy do tego, aby serwis misiontek.pl był dla rodziców dobrym źródłem wiedzy o zasadach dobrego żywienia ich dziecka, źródłem pomysłów i inspiracji na to, jak świadomie kształtować u małego człowieka tę ważną sferę życia. Podpowiadamy, jak urozmaicić dietę malucha, jak zachęcić go do jedzenia, jak ukształtować nawyki żywieniowe dziecka, jak zmniejszyć ryzyko alergii, otyłości czy innych dolegliwości w starszym wieku. No i mamy setki wartościowych, smakowitych produktów dla całej rodziny! 

Wchodzę do sklepu

Poleć artykuł koleżance

Sklep misiontek.pl oferuje żywność ekologiczną, tzw. "zdrową żywność" i produkty spożywcze dla alergików, osób na diecie bezglutenowej, bezmlecznej, bez soi. Nasz sklep obsługuje całą Polskę za pomocą wysyłek kurierskich i pocztowych. Lokalnie nasz sklep dostarcza zakupy (również gratis) do miejscowości tj. Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Konstancin Jeziorna, Warszawa Ursynów, Warszawa Pyry, Warszawa Wilanów, Nowa Iwiczna, Mysiadło, Książenice pod Grodziskiem Maz, etc. Szczegółowe informacje o dostawach w zakładce "dostawa". 
Wyróżnia nas to, że sprawdzamy wszystkie produkty pod kątem składu i oferujemy tylko te z bezpiecznym, zdrowym składem, bez chemii spożywczej, utrwalaczy, konserwantów, barwników chemicznych i innych dodatków, które szkodzą zdrowiu naszych dzieci. 
Osobom, które dowiedziały się właśnie, że muszą stosować dietę bezglutenową, bezmleczną, bezcukrową, etc. albo, że taką dietę muszą wprowadzić dziecku, pomagamy dobrać odpowiednią żywność, sprowadzamy na zamówienie rozmaite produkty i doradzamy w wyborze tak, aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. 
Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie! 

oprogramowanie Sote