Ilość produktów: 0
Łączna wartość: 0,00 zł
Szukam w serwisie:
jesteś teraz: misiontek.pl / O nas, dane do przelewów

O nas, dane do przelewów

logo misiontek.pl

Serwis misiontek.pl należy do firmy AMARELA Anna Wojno zarejestrowanej w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki. 

NIP 773-174-90-93, REGON 142723872, firma zarejestrowana pod adresem ul. Warszawska 37/18, 05-500 Piaseczno. 
Biuro mieści się w Piasecznie pod tym samym adresem. 

Numer konta bankowego i dane do przelewu:

misiontek.pl Warszawska 37/18, 05-500 Piaseczno

Alior Bank 30 2490 0005 0000 4500 2649 7619

UWAGA NOWY NUMER KONTA! 

 


Sklep misiontek.pl oferuje żywność ekologiczną, tzw. "zdrową żywność" i produkty spożywcze dla alergików, osób na diecie bezglutenowej, bezmlecznej, bez soi. Nasz sklep obsługuje całą Polskę za pomocą wysyłek kurierskich i pocztowych. Lokalnie nasz sklep dostarcza zakupy (również gratis) do miejscowości tj. Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Konstancin Jeziorna, Warszawa Ursynów, Warszawa Pyry, Warszawa Wilanów, Nowa Iwiczna, Mysiadło, Książenice pod Grodziskiem Maz, etc. Szczegółowe informacje o dostawach w zakładce "dostawa". 
Wyróżnia nas to, że sprawdzamy wszystkie produkty pod kątem składu i oferujemy tylko te z bezpiecznym, zdrowym składem, bez chemii spożywczej, utrwalaczy, konserwantów, barwników chemicznych i innych dodatków, które szkodzą zdrowiu naszych dzieci. 
Osobom, które dowiedziały się właśnie, że muszą stosować dietę bezglutenową, bezmleczną, bezcukrową, etc. albo, że taką dietę muszą wprowadzić dziecku, pomagamy dobrać odpowiednią żywność, sprowadzamy na zamówienie rozmaite produkty i doradzamy w wyborze tak, aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. 
Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie! 

oprogramowanie Sote