Ilość produktów: 0
Łączna wartość: 0,00 zł
Szukam w serwisie:
jesteś teraz: misiontek.pl / Opłaca się logować

Opłaca się logować

Chcesz kupować taniej? To proste!

  • JAK?

Zarejestruj się w sklepie i zapisz na newsletter (e-mail z informacjami o nowościach i promocjach) - to Cię nic nie kosztuje, nie powoduje żadnych zobowiązań. Podajesz tylko e-mail i wymyślasz hasło (w razie zapomnienia, sklep pomoże Ci je odzyskać).

  • I CO DALEJ?

Od tej chwili masz swój profil w sklepie.

Logując się do niego masz rabat na zakupy - sklep będzie pamiętał wszystkie Twoje zakupy od chwili zarejestrowania w sklepie i będzie przydzielał Ci rabat wg poniższych zasad:

Za łączne zakupy, bez kosztów przesyłki, powyżej:

  150 zł - dostajesz 1,5% rabatu na wszystkie następne zakupy do:

  250 zł - dostajesz 2,5% rabatu na wszystkie następne zakupy do:

  350 zł - dostajesz 3,5% rabatu na wszystkie następne zakupy do:

  450 zł - dostajesz 4,5% rabatu na wszystkie następne zakupy do:

  550 zł - dostajesz 5,5% rabatu na wszystkie następne zakupy do:

  650 zł - dostajesz 6,5% rabatu na wszystkie następne zakupy do:

  750 zł - dostajesz 7,5% rabatu na wszystkie następne zakupy do:

  850 zł - dostajesz 8,5% rabatu na wszystkie następne zakupy do:

  950 zł - dostajesz 9,5% rabatu na wszystkie następne zakupy do:

1050 zł - dostajesz 10,5% rabatu na wszystkie następne zakupy

Niektóre produkty, ze względu na maksymalnie już obniżoną cenę, mają ustawiony dodatkowy rabat na zero - jest tak w przypadku dużych promocji, zgrzewek, ktore są tanie dla wszystkich, działu Eko Drogeria i Suplementy. Niektóre produkty mają rabat maksymalny 5% - to takie, na które staramy się utrzymać możliwie niską cenę mimo wysokich cen hurtowych - aby nasi Klienci mogli wypróbować produkt, ktory naszym zdaniem wart jest tego szczególnie :) 

Każdy, nawet mały zakup, pracuje na Twój rabat. 

Opłaca się logować - wtedy widzisz w sklepie swoje ceny z rabatem - odpowiednio niższe niż Klientów niezarejestrowanych w sklepie. 

  • SUPER! CHCĘ SIĘ ZAREJESTROWAĆ! 

Kliknij tutaj: link do rejestracji w serwisie misiontek.pl

Jeżeli zapomnisz hasło, które podasz przy rejestracji, sklep pozwoli Ci je odzyskać!


Sklep misiontek.pl oferuje żywność ekologiczną, tzw. "zdrową żywność" i produkty spożywcze dla alergików, osób na diecie bezglutenowej, bezmlecznej, bez soi. Nasz sklep obsługuje całą Polskę za pomocą wysyłek kurierskich i pocztowych. Lokalnie nasz sklep dostarcza zakupy (również gratis) do miejscowości tj. Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Konstancin Jeziorna, Warszawa Ursynów, Warszawa Pyry, Warszawa Wilanów, Nowa Iwiczna, Mysiadło, Książenice pod Grodziskiem Maz, etc. Szczegółowe informacje o dostawach w zakładce "dostawa". 
Wyróżnia nas to, że sprawdzamy wszystkie produkty pod kątem składu i oferujemy tylko te z bezpiecznym, zdrowym składem, bez chemii spożywczej, utrwalaczy, konserwantów, barwników chemicznych i innych dodatków, które szkodzą zdrowiu naszych dzieci. 
Osobom, które dowiedziały się właśnie, że muszą stosować dietę bezglutenową, bezmleczną, bezcukrową, etc. albo, że taką dietę muszą wprowadzić dziecku, pomagamy dobrać odpowiednią żywność, sprowadzamy na zamówienie rozmaite produkty i doradzamy w wyborze tak, aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. 
Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie! 

oprogramowanie Sote