Ilość produktów: 0
Łączna wartość: 0,00 zł
Szukam w serwisie:
jesteś teraz: misiontek.pl / Program Partnerski - polecaj nas i zarabiaj!

Program Partnerski - polecaj nas i zarabiaj!

Tych z Państwa, którzy są zadowoleni z zakupów w naszym sklepie i mają swoją stronę internetową, bloga, są aktywni na forach internetowych czy Facebooku, zapraszamy do zapisania się do naszego Programu Partnerskiego i polecania naszego sklepu - wtedy będą Państwo otrzymywać regularnie prowizję od zamówień, które nadejdą do nas z Państwa strony. 

Co trzeba zrobić, żeby zostać Partnerem naszego sklepu: 
1. założyć sobie konto w sklepie, jeżeli jeszcze Państwo go nie mają
2. wypełnić formularz w zakładce "partner" w panelu klienta sklepu i wysłać aplikację
3. poczekać na akceptację konta partnera i proponowane Państwu warunki współpracy - będziemy kontaktować się mailowo/telefonicznie

A potem już pozostaje miła współpraca no i korzyści finansowe dla Państwa! 
Wszystko wyjaśniamy i udzielamy wsparcia technicznego - bycie Partnerem jest łatwe, a przynosi korzyści w dłuższym okresie.  
Zapraszamy! Sklep misiontek.pl oferuje żywność ekologiczną, tzw. "zdrową żywność" i produkty spożywcze dla alergików, osób na diecie bezglutenowej, bezmlecznej, bez soi. Nasz sklep obsługuje całą Polskę za pomocą wysyłek kurierskich i pocztowych. Lokalnie nasz sklep dostarcza zakupy (również gratis) do miejscowości tj. Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Konstancin Jeziorna, Warszawa Ursynów, Warszawa Pyry, Warszawa Wilanów, Nowa Iwiczna, Mysiadło, Książenice pod Grodziskiem Maz, etc. Szczegółowe informacje o dostawach w zakładce "dostawa". 
Wyróżnia nas to, że sprawdzamy wszystkie produkty pod kątem składu i oferujemy tylko te z bezpiecznym, zdrowym składem, bez chemii spożywczej, utrwalaczy, konserwantów, barwników chemicznych i innych dodatków, które szkodzą zdrowiu naszych dzieci. 
Osobom, które dowiedziały się właśnie, że muszą stosować dietę bezglutenową, bezmleczną, bezcukrową, etc. albo, że taką dietę muszą wprowadzić dziecku, pomagamy dobrać odpowiednią żywność, sprowadzamy na zamówienie rozmaite produkty i doradzamy w wyborze tak, aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. 
Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie! 

oprogramowanie Sote